STUDIO-B-NICE.cz
Studio B-Nice na
FacebookMapy.czEmail
hlavni strana
Služby
Ceník
Galerie

Čištění ultrazvukovou špachtlí

Čistění pleti, omlazení, redukce vrásek a konec tvorby akné s ultrazvukem

Je určen pro udržování hebké a hladké pleti, odstraňování přebytečného mazu z pórů pokožky zabraňující tak tvorbě akné, černých teček a pro aktivaci kožních buněk a tím snížení tvorby obličejových vrásek.

Základní informace o produktu:

 • Vysokofrekvenční vibrační pulsy s rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu.
 • Bezpečné a velice jednoduché používání.
 • Zlepšení celkové kvality pleti a rozjasnění
 • Hloubkové čistění pleti.
 • Jemná masáž pokožky.
 • Odstranění podkožního mazu a černých teček
 • Účinná prevence proti akné.
 • Aktivace metabolismu pleti.
 • Zajištění správného a pravidelného metabolizmu (výživy buněk pleti)
 • Peeling a kompletní regenerace pokožky - odstraňování odumřelých buněk
 • Ochrana před předčasným stárnutím pleti a vyhlazování vrásek

ILWY Cleane

V salonu používám Přírodní BIO kosmetiku Natura Siberica

Sibiř je jedním z míst naší planety, kde na rozsáhlých územích může příroda produkovat svoji krásu, sílu a čistotu ve formě bylinek a rostlin.
Jejich vyjímečná kvalita a energie jsou dány klimatickými podmínkami kde rostou. Aby se tyto vlastnosti mohli projevit, využíváme minimum umělých doplňků.

Natura Siberica se v rámci všech etických zásad při sběru bylin a rostlin, a za použití nejmodernějších technologií a kontroly všech fází výroby, snaží tento potenciál přírody poskytnout v nabízených produktech tak, aby zákazníci pocítili tuto sílu čisté přírody.

PRODUKTY NEOBSAHUJÍ:
PARABENY, SILIKONY, SYNTETICKÉ VŮNĚ, SYNTETICKÁ BARVIVA, MINERÁLNÍ OLEJE, GLYKOL, PEG, SLS, SLES

zdroj: www.siberica.cz

NATURA SIBERICA

Další činností, kterou zajišťuji v mém studiu je péče o Vaše ruce. Příčinou Vašich problémů s nehty může být Vaše zaměstnání, roční období, dědičnost, nedostatek vitamínů, zdravotní problémy a jiné. Pokud nemáte dobrý pocit z roztřepených, lámavých nehtů a suchých rukou, doporučuji Vám pravidelnou manikúru a pleťové zábaly.
V salónu pracuji s profesionálními výrobky firmy ENII NAILS.

Z oblasti péče o nehty a ruce provádím následující:

 • kontrola zdravotního stavu Vašich nehtů
 • opilování nehtů do požadovaného tvaru
 • koupel rukou s výživnými olejíčky nebo bylinkami  za účelem změkčení pokožky
 • čištění nehtů a odstranění odumřelé kůže
 • nanesení výživného olejíčku kolem nehtů
 • aplikace výživy nehtového lůžka
 • masáž rukou
 • teplé parafínové zábaly rukou s vůni ovoce, medu nebo čokolády
 • Japonská manikúra P-Shine (ošetření nehtů přírodním včelím voskem)
 • sauna na ruce (ošetření nehtů a rukou saunovacími přípravky)
 • dále dle Vašeho přání

GEL LAK

GEL LAK
 • Vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se snadno nanáší v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech až téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se svojí dlouhodobou trvanlivostí své barvy.
 • Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.
 • Gel laky neničí nehty!

P.SHINE

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé, nerostoucí nebo na nehty zničené a po odstranění gelových nehtů.
Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst pevných nehtů.
Hlavní složkou P- Shine je včelí mateří kašička a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se.
Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje.
Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

GEL LAK

MOKRÁ PEDIKÚRA PODOPHARM.

Mokrá pedikúra s přípravky PODOPHARM (cca. 50-60 min) Mokrá skalpelová pedikúra s použitím profesionálních přípravků značky Podopharm. Pedikúra obnáší desinfekci nohou, lázeň, standartní úprava tvaru a délky nehtů, úprava nehtové kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže, krátká masáž, peeling, nanesení hydratační pěny nebo krému, deo sprej

PODOPHARM® PROFESSIONAL a MED jsou řady speciálních profesionálních výrobků, jejichž receptury byly vyvinuty ve spolupráci s farmaceuty, lékaři, podiatry a pedikéry. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a schváleny pro využití u diabetiků.

Produkty PODOPHARM

FOOTLOGIX - MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA BEZ SKALPELU.

Luxusní pedikúra FOOTLOGIX bez skalpelu (cca. 60 min) Footlogix Pediceuticals je revoluční a inovativní řada produktů pro péči o nohy, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a obnovující péči pro různá onemocnění pokožky nohou - suchá pokožka nohou, praskliny na patách, plíseň nehtů nebo potivost nohou. Toto ošetření je vhodné i pro diabetiky.

Pedikúra obnáší desinfekci nohou a bot, lázeň, úprava tvaru a délky nehtů, ošetření nehtových kůžiček pomocí brusky, ošetření kůže a otlaků na plosce nohy pomocí speciální celonerezové pemzy, peeling nohou, pěna pro regeneraci a hydrataci pokožky, krátká masáž nohou masážním krémem pro změkčení pokožky.

Produkty FOOTLOGIX

Lash Lifting and Botox značky Emporio Lashes

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou podložku. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

Lash lifting a botox bomb je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!!

Lash Lifting and Botox značky Emporio Lashes

Barvení řas a obočí barvami Thuya

Složení barev: Argan, keratin, aktivní barvivo = zpevnění + reparace.

Dosažení většího lesku + hydratace. Barva je intenzivnější - déle drží (až 6 týdnů) Jednotný barevný odstín. Neobsahují Amoniak. Obsahují přirozené Antioxidanty

Barvení řas a obočí barvami Thuya

TRVALÁ NA ŘASY

Trvalá na řasy
 • Moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy
 • Zvýrazní se přirozená linie řas vyniknou i krátké, řídké řasy, nabarvením vyniknout i řasy, které jsou světlé a často méně viditelné
 • Dlouhé a rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř
 • Žádné uměle nalepené nebo zničené řasy!!

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - METODA ŘASA NA ŘASU

SMART LASHES

Jak dlouho vydrží?

Při dodržování odpovídající péče můžou vydržet tak dlouho jako přírodní řasa, ke které je prodloužená řasa přilepená. Přírodní řasa vypadává každých 6 až 8 týdnů a je nahrazená růstem nové řasy. Jelikož každý den ztrácíme několik málo řas, je obyčejně potřebné každé 3 – 4 týdny částečné doplnění. Je nutné dodržovat pokyny designérky, jak se o řasy po aplikaci starat.

Jak jsou aplikované?

Ležíte, oči máte zavřené. Aplikaci vykonává jen profesionálně vyškolený designér. Řasy jsou aplikované jedna po druhé na vaše přírodní řasy speciálním a bezpečným lepidlem.

K prodlužování řas používám řasy a lepidla od značky Smart Lashes.

Alginátové masky

Tyto avantgardní masky na bázi výtažků z mořských řas přinášejí extra dávku vitamínů, silný protivráskový efekt a zpevňující účinek. Navíc působí i na místech, kam se jiné masky nedostanou: Lze aplikovat i na oči a na rty.

PROFESIONÁLNÍ PROGRAMY Casmara zaručují účinná řešení nejčastějších problémů, s nimiž přicházejí klientky do kosmetických salonů. Většina aktivních složek splňuje přísné požadavky pro označení certifikátem ECOCERT.

MASKA GOJI – antioxidační a stimulující

MASKA FIALOVÁ – zklidňující a vitamínová MASKA REGENERÍN – regenerační a klidnící MASKA ZELENÝ ČAJ – antioxidační, revitalizační a protistresová MASKA ČERNÁ – zpevňující, detoxikační a hydratační MASKA ORANŽOVÁ – vitamínová, stimulační a protivrásková MASKA ZELENÁ – okysličující a zpevňující MASKA RE6TENSE – liftingová MASKA NOWANEW – hydratační a zpevňující MASKA GOLD – revitalizační a zpevňující

Alginátové masky

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK V SALONU:
ST 17:00 - 18:00
TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
+420 737 004 908
KONTAKT:
Andrea Coufalová
IČ: 87445981 zaps. v ŽR u MÚ Klatovy
Nerudova 102
Nýrsko
340 22
Email:
info@studio-b-nice.cz
Studio B-Nice © 2011-2023
All rights reserved